![](http://www.alfavita.gr/sites/default/files/styles/imagearthron/public/10968367_7s98s31491134391466584_n.jpg?itok=BXDJfKZu)
Aθώοι κρίθηκαν ο εκπαιδευτικός Θανάσης Αγαπητός και οι δύο δημοτικοί υπάλληλοι πριν από λίγο στο εφετείο Θεσσαλονίκης μετά από μία κατάμεστη αίθουσα και δίκη η οποία διήρκησε μίαμιση ώρα. Οι καταθέσεις μέσα στο εφετείο καταδίκασαν την ποινικοποίηση των αγώνωv
Δείτε το ψήφισμα συμπαράστασης του Συλλόγου μας για τον συνάδελφό μας:
“Περικλής”:Αλληλεγγύη στο διωκόμενο συνάδελφο Θανάση Αγαπητό
Last modified: 6 Φεβρουαρίου 2015